Birhavadis

Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

1- Kullanım Şartlarının Kabul Edilmesi

Sayın Ziyaretçi,

Bu Gizlilik politikası sözleşmesinde yer alan bütün kayıt ve şartları dikkatlice okuyunuz.

Bu sitenin sahibi, yönetimi, işletmesi ve idaresi Birhavadis.com web sitesine aittir.

Bu web sitesine; “https://birhavadis.com” ve “https://birhavadis.com.tr” web adreslerinden ulaşılmaktadır.  Birhavadis.com web sitesininde bulunan bütün materyaller (yazılar, görseller ve animasyonlar) Birhavadis.com sitesine aittir. Web sitemizin içeriği 5846 nolu yasa ile korunmaktadır.

2- Sorumluluk Kabul Etmeme

Web sitemiz birhavadis.com’da bulunan bütün haber ve görseller kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Web sitemizin dışındaki harici linkler farklı bir web sitesine yönlenmektedir, yönlendirilen linklerin içeriklerinden Web sitemiz birhavadis.com sorumlu tutulamaz.

Web site ve içeriği, olduğu gibi kullanımınıza sunulmaktadır. Bu siteyi kullanmakla sitenin içeriğiyle ilgili kullanımdan doğacak riskleri kabullenmiş olursunuz. Birhavadis.com sitenin içeriğinin burada sayılanlarla sınırlı olmamakla birlikte; (1) Doğru, güvenilir, yerinde ve uygun olduğu, (2) İçeriğinde kullanılan bilgi, veri, yazılım, ürün veya hizmetlerin ticarete elverişli nitelikte olduğu, (3) Web site işletme ve idaresinin hatasız ve kesintisiz olacağı, (4) Aksaklıklar kusur ve bozukluklarının tamamının düzeltileceği, (5) Web sitesinin zarar verici unsurlardan ve virüslerden temizlenmiş olduğu hususunda herhangi bir öneri ve tavsiye vermemekte ve bu hususlarda kullanıcıya herhangi bir teminat vermemektedir.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

© Copyright 2021 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.